HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

Sel Medya, daha kaliteli hizmet verebilmek, tecrübelerimizi paylaşabilmek amacıyla uzun yıllar yazılım ve web tasarım sektöründe hizmet vermiş bir ekip tarafından kurulmuştur. Sel Medya ekibi, sektör dahilinde birçok projede bulunmuş, bu projeleri başarıyla tamamlamış ve işlerliğini sürekli stabil bir şekilde yürütebilmiştir. Bunlarla birlikte projelerinin sürekli arkasında durmuş ve çeşitli iletişim kanallarıyla müşterilerinin ihtiyaçları dahilinde destek vererek müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Ekibimiz şimdiye kadar, kullanım sayıları yüksek olan yüzlerce okul web siteleri, müftülük web siteleri, elektronik evrak alışveriş sistemi, sektörlere özel firma web siteleri, sektörlere özel masaüstü yazılımlar gibi projeler geliştirmiş ve bu projeleri değerli müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Sel Medya, özellikle web sitelerinde özel istekler haricinde hazır açık kaynak yazılımları tercih etmemektedir. Hazır açık kaynak yazılımların güvenlik yönünden zayıf kalması, kullanıcıların kullanımını zorlaştırması gibi nedenlerle tamamen kendi yazdığımız kullanımı basit yazılımları geliştirmekteyiz.

Bizler sürekli gelişmekte olan bilgi ve iletişim teknolojilerinde kendi alanımızdaki yenilikleri takip ederek kendimizi ve yazılımlarımızı geliştirmeye azami gayret göstererek siz değerli müşterilerimize işin hakkını vererek hizmet etmeye gayret göstermekteyiz.

SEL MEDYA ÜRÜNLERİNDE
KULLANILAN TEKNOLOJİLER